1998 Yılında kurulmuş olan firmamız, insana ve çevreye duymuş olduğu saygı ile müşterilerimize standartların üzerinde hizmet sunarak AKYÜZ İNŞAAT Limited Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

AKYÜZ İNŞAAT kuruluşundan beri özellikle problemleri büyük olan yerleşik binalarda dış cephe ısı yalıtımı, mantolama, boya ve çatı onarımlarında göstermiş olduğu performans ve başarıdan aldığı cesaret ile uzman kadrosu, teknik elemanları ile çok daha kaliteli, ve ekonomik bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ücretsiz keşif; uzman ekibimiz tarafından profesyonel teknikler ile gerçekleştirilecek ve konutlarınızın doğru ölçümlerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Daha geniş bilgi için AKYÜZ İNŞAAT‘I arayarak hemen teklif isteyebilir, sorunlarınızı AKYÜZ İNŞAAT ile çözebilirsiniz.
AKYÜZ İNŞAAT uzman kadrosu ile yerinde kentsel dönüşüm konusunda da hak sahiplerine yıkımdan, yenilemeye kadar anahtar teslim hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

  • Müşteri odaklı olmak. En iyi kalite ve hizmeti müşterilerimize sunmak.
  • Kararlılık, saygı, sorumluluk, bütünlük ve şeffaflık temel ilkelerimizdir.
  • Hedefimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve kendimizi daha fazla geliştirmek, taahhüdümüz altında olan işleri zamanında teslim etmek.
  • Toplumumuza ve çevremize saygılı, örnek bir kuruluş olmak, Kalite politikamızdır.

Akyüz Akıllı Seçim

Ücretsiz Keşif ve Teklif Almak İçin:

(0212)  451 55 92- 93  nolu telefonlarımızı arayabilir veya teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir, tüm konut sorunlarınızı AKYÜZ İNŞAAT ile çözebilirsiniz. akyuz@akyuzinsaat.com