Çatı Bakım Ve Onarım

Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Yapıları kar, yağmur, rüzgar, soğuk, ve diğer etkenlerden korur. Yapılarda 2 türlü çatı vardır, teras ve kiremit çatıdır. karşılaştığımız çatı türü genelikle kiremit kaplı çatılardır.
Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, acık kapalı su dereleri, tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar incelenmelidir. Çok fazla hasar almış onarım yapılsa bile verim alınmayacak durumda olan çatıları onarmak yerine, doğru detaylar ile yeni bir çatı yapılması daha sağlıklı olacaktır.
Çatı onarımı önemlidir, yeni çatı yapmaktan daha zordur ve itina ister. Keşif ve onarım mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmalı, ihale ciddi bir firmaya verilmelidir. uygulamalarda yalıtım yada kaplama malzemeleri TSE belgeli olmalıdır.
Yaptığımız işin amacı, müşterilerimizin çatı kaplama konusundaki tüm beklentilerini karşılamak olduğu için, arkasında yılların birikimi olan firmamız, seçkin kadrosuyla yaptığı güzel işlere, yapım sonrası da sahip çıkmakta, verdiği hizmetlerle hep yanınızda olmaktadır.

Ücretsiz Keşif ve Teklif Almak İçin:

(0212)  451 55 92- 93  nolu telefonlarımızı arayabilir veya teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir, tüm konut sorunlarınızı AKYÜZ İNŞAAT ile çözebilirsiniz. akyuz@akyuzinsaat.com